Двері для камінів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Двері для каміну сталеві
Дверцята виготовлені зі сталі. Керамічне покриття дверей здатне витримувати температуру до 800° С. ..
10 920 грн.
Двері до каміну чавунні
Двері до каміну з чавуну використовують у мурованих з цегли камінах відкритого типу та печах. Двері..
0 грн.

Двері для камінів використовують для печей та камінів відкритого типу.
Правильно збудована піч дає достатньо тепла для приміщення, яке акумулюється на цегляній конструкції. Але як правило у пеці майстри вокористовують чавунні двері закритого типу, через які не видно краси вогню і тому власники печі вимушені відкривати двері, втрачаючи тепло. Для того щоб поєднати традиційне джеререло тепла у вигляді печі та надати їй комфортної естетики каміна і використовують двері для каміна зі склокерамікою.
Звичайно, якщо Ви обрали від самого початку розмістити в будинку піч, то краще заздалегіть обговорити з майстром побажання щодо вигляду дверей. Майстер повинен мати розміри та характеристики обраних Вами дверей для каміну, щоб правильно змурувати піч, враховуючи розміри дверей для каіна.

Трапляється так, що піч із глухими дверцятами вже давно стоїть у Вашому будинку чи є камін відкритого типу (взагалі без дверей). Але виникло бажання переобладнати чи вдосконалити існуюче джерело тепла та інтер'єр. В такому випадку, двері для камінів будуть Вам потрібні і допоможуть у ситуації.

Двері для каміна з чавуну чи зі спеціальної сталі бувають різних стандартних розмірів та можна виготовити під замовлення.

Звертайтесь до нас і ми допоможимо обрати ті двері для каміна що Вам максимально підійдуть по дизайну та функціонально.